29 листопада 2018
З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів на базі Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів історії і правознавства.
З усіх куточків району поспішали на нього історики. На порозі школи їх радо, з посмішкою зустрічали директор, заступник, учні та вчителі.
Тема семінару «Навчально-виховний потенціал краєзнавчих курсів у контексті поліетнічності Глибоччини».
Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Йорданештської ЗОШ – зворушливими до глибини душі віршами, патріотичними гаслами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини.
Директор школи Шапка Ф.А. привітав учасників семінару та ознайомив з візитною карткою школи, розповів про шкільне життя.
Василь Григорович Швець, методист РМЦ ознайомив учасників семінару з планом роботи, основними тенденціями інноваційних підходів до навчально-виховного процесу, здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до обласного.
Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавим та корисним для учителів був урок-факультатив "Епоха Штефана Великого (Штефана чел Маре) " в 6 класі, який провів Томюк М.І.
Урок дуже сподобався учасникам семінару, кожен отримав і задоволення,і ідеї для власного досвіду.
Незабутні враження у всіх учасників семінару залишилися після відвідування музейної кімнати.
Яскравим підсумком семінару став позакласний виховний захід «Школо наша рідна».
Під час виховного заходу, учасники семінару, забули повсякденні турботи і з великим задоволенням дякували виступаючим гучними оплесками.
Наприкінці семінару було підбито підсумки, вироблено методичні рекомендації учителям районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства. |