Неділя, 19.05.2024, 09:11

Головна » Статті » Сторінка вчителя » Карп Є.Р.

У категорії матеріалів: 1

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

День Франкофонії

Міжнародний День Франкофонії «Journee Internationale de la francophonie» – свято усіх людей, які говорять французькою мовою, а також вивчають і люблять її , яке святкується 20 березня!

У Йорданештській ЗОШ I-III ст. стало традицією проведення цього свята. Карп Є.Р. разом з 6 та 7 кл. провела виховний захід присвячений цьому дню. Учні продемонстрували свої знання про цю мальовничу країну - Францію та її культуру. Вони декламували вірші цією мелодійною мовою, лунали пісні у їхньому виконанні: ”Voage, voyage”, ”Le bonheur”, ”Manchester et Liverpool”, ”Parle a mon pere”.

Сподіваємось що все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивчення французької мови.

Карп Є.Р. | Переглядів: 357 | Додав: iordanesti1school | Дата: 06.05.2018 | Коментарі (0)