Робота психолога [4]

Неділя, 19.05.2024, 11:23

Головна » Статті » Психолог » Робота психолога

Співпраця школи та працівників правоохоронних органів.

На сьогоднішній час дуже важлива співпраця школи та працівників правоохоронних органів. Тому адміністрація Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з психологічною службою школи в рамках профілактичної роботи запросили до школи представників кримінальної поліції. Відбулася зустріч учнів з старшим інспектором ювенальної превенції Глибоцького ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області Урсу Валентином Мірчовичем.

Валентин Мірчович ознайомив присутніх з правилами поводження у громадських місцях , з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні за співпрацю.

Категорія: Робота психолога | Додав: iordanesti1school (16.02.2019)
Переглядів: 336 | Рейтинг: 0.0/0