Робота психолога [4]

Неділя, 19.05.2024, 12:52

Головна » Статті » Психолог » Робота психолога

«Що таке булінг», « Як зупинити булінг».

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, або такого явища як шкільний булінг.

Із приводу запобігання булінгу в шкільному середовищі, психологічна служба Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів, здійснила профілактичну роботу з учнями школи. Були проведені бесіди на тему «Що таке булінг», « Як зупинити булінг». В процесі бесід було роздані пам`ятки учням та класним керівникам.

În prezent, problema violenţei sau a fenomenului bulling-ul şolar a devenit mai acută în rândul elevilor.

În ceea ce priveşte prevenirea agresiunii într-un mediu şcolar, serviciul psihologic al şcolii din satul Iordăneşti de treptele I-III, a condus munca preventivă cu elevii. Au avut loc discuţii pe tema "Ce este bullyng-ul", "Cum să opreşti bullyng-ul".

Категорія: Робота психолога | Додав: iordanesti1school (15.02.2019)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 0.0/0