Неділя, 19.05.2024, 07:10

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 193
Сторінки: « 1 2 ... 35 36 37 38 39 »

Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 5 класі за програмою загальноосвітньої школи з використанням підручників Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А. Інформатика. 5 клас та Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. Інформатика. 5 клас.
Цікаві методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи із завданнями, велика кількість вправ, широкий вибір форм перевірки знань, використаних ігрових моментів на уроці, грамотне урахування вікових особливостей — усе це вигідно відрізняє посібник від традиційних планів конспектів уроків.
Дущак В.Г. | Переглядів: 557 | Додав: Vitaliy | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

У посібнику подано орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до "Програми з інформатики для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів" (12-річна школа).
Розробки призначані для проведення уроків в комп’ютерному класі, що працює під керівництвом OC Windows. Розробки уроків структуровано за загальною схемою, наведено вправи, які готують учнів до сприймання нового матеріалу та його осмислення.
Мета видання — надати допомогу вчителю в підготовці та проведенні уроків інформатики в 9-х класах.
Дущак В.Г. | Переглядів: 474 | Додав: Vitaliy | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

У посібнику подано орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до «Програми з інформатики для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів академічного рівня» (12-річна школа).
Розробки призначені для проведення уроків в комп’ютерному класі, що працює під керівництвом ОС Windows. Розробки уроків структуровано за загальною схемою, наведено вправи, які готують учнів до сприймання нового матеріалу та його осмислення.
Мета видання — надати допомогу вчителю в підготовці та проведенні уроків інформатики в 10-х класах.
Дущак В.Г. | Переглядів: 457 | Додав: Vitaliy | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

У посібнику подано орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до «Програми з інформатики для 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів стандартного рівня» (12-річна школа).
Дущак В.Г. | Переглядів: 480 | Додав: Vitaliy | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

У посібнику подано орієнтоване календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до «Програми з інформатики для 11-х класів загально освітніх навчальних закладів. Академічний рівень».
Розробки призначені для проведення уроків у комп’ютерному класі, який працює під керівництвом OC Windows. Розробки уроків структуровано за загальною схемою, наведено вправи, практичні завдання, які готують учнів до сприймання та осмислення нового матеріалу.
Мета видання – надати допомогу вчителю в підготовці та проведенні уроків інформатики в 11-х класах.
Дущак В.Г. | Переглядів: 598 | Додав: Vitaliy | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)