«  Грудень 2013  »

Неділя, 05.05.2024, 08:08
Головна » 2013 » Грудень » 9 » Тиждень правознавства
Тиждень правознавства
   Так склалося, що традиційно в нашій школі відзначають «Тиждень права». Це спрямовано для того, щоб поглибити знання дорослих і дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Тобто цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.
   Першого дня бібліотекаркою школи  - Кирчу О.А.,  була організована виставка книжок на правову тематику. Цього ж дня був проведений конкурс найкращих малюнків.  Всі учні з 5-го по 11 – й клас  взяли активну участь у цьому конкурсі, а найбільше  учні з 8 по 11 клас.
   В рамках цього тижня  була організована зустріч з начальником  кримінальної міліції у справах неповнолітніх  - Турецький Василь Вікторович. Він провів бесіду з учнями старших класів  і пояснив учням наскільки серйозними є наслідки вживання алкоголю та тютюних  виробів, а особливо в ранньому віці.
   Вчителем правознавства (Шапка Н.В.) було проведено уроки, під гаслом: "Права дитини понад усе».
   Останнього дня був проведений КВК на тему : «Право в нашому житті» під керівництвом Шапки Н.В., в якому брали участь учні 10 –го  класу з назвою : «Ми- діти Феміди»та учні  11-го класу : «Конфедерація шанувальників права». Кожен клас повинен був  придумати назву своєї команди, емблему, девіз та стінгазету. Наступними конкурсами були на знання учнів з правознавства,  конкурс капітанів, конкурс вболівальників,різні ситуації на які вони мали дати правильні відповіді. З невеликим відрізом перемогли учні 10 – го класу.
   Отак бурхливо і насичено пройшов «Тиждень права» у нашій школі, і  ми вважаємо, що недаремно, адже може колись всі права дітей будуть виконуватись, а їх порушення суворо каратимуться!

Переглядів: 634 | Додав: Vitaliy | Рейтинг: 5.0/1