«  Лютий 2013  »

Понеділок, 06.05.2024, 14:35
Головна » 2013 » Лютий » 15 » «Тиждень математики»
«Тиждень математики»
  З 11 –го  по 15 –го  лютого у нашій школі проводився тиждень математики,  який супроводжувався багатьма цікавими заходами.
  В понеділок тиждень математики було відкрито конкурсом стінгазет, присвячених дивовижній та з великою історією науці – Математика. Газети відрізнялись історичними повідомленнями , відомостями про математиків, цікавими задачами та звісно учнівським гумором.
  У вівторок відбулися конкурси: «Найкращі слова про математику», «Найоригінальніший числовий кросворд»,  або ребус та конкурс малюнків: «Математичний пейзаж». До математичних заходів залучалися учні різних класів.
  В середу, більшість знавців історії математики,  взяли активну участь у проведенні вікторини «Математики» та ознайомилися з математичними цікавинками.

Протягом тижня, на перервах, після уроків, кожен бажаючий мав змогу прийняти участь у аукціоні «Математичних знань». Майже всі тестувалися на знання таблиці множення.Не обійшлося  і  без прикрощів: дехто забув таблицю множення, але друзі швиденько приходили на допомогу.

У четвер відбулась інтелектуальна гра  «Хто кращий ?», в якій змагались учні 5 -  9 класів. Велась запекла боротьба. Запитання були підготовлені на розвиток логічного мислення та були дуже цікавими не тільки для тих хто змагався, а й для аудиторії глядачів.
  У п’ятницю, учні 10- го та 11-го класів взяли участь у грі : «Що? Де?Коли?».Ця гра є дуже захоплюючою для учнів, оскільки вони змагаються із своїм наставником. Перемогу отримала збірна команда учнів.
  Переможці та учні, які активно брали участь у змаганнях та конкурсах були відзначені грамотами та солодкими подарунками.
Вчитель математики: Шкробанець Л.М.

Переглядів: 663 | Додав: Vitaliy | Рейтинг: 0.0/0