«  Лютий 2013  »

Середа, 08.05.2024, 18:44
Головна » 2013 » Лютий » 1 » Батьківські збори
Батьківські збори
Згідно плану роботи школи,та рішенням  педагогічної ради від 28січня 2013р.,в Йорданештській ЗОШ  І –ІІІ ст., 31січня та 1лютого 2013р. проводилися класні  батьківські збори. Класні керівники провели  ретельний аналіз успішності учнів за І  семестр 2012 - 2013н.р.; обговорили питання дисципліни,відвідування учнями уроків.

Також  класні керівники  обговорили питання які  стосуються тільки окремого класу. Наприклад  у 5-му  класі (кл.керівник Шкробанець Л.М.)розповіла  батькам про період адаптації учнів в умовах викладання шкільних предметів різними учителями.В шостому класі(кл.керівник Ігнатуш О. І.) - батьки мали змогу бути присутніми на уроці укр..літератури, який  і провела Олена Іллівна. Батьки 7-го  класу(кл.керівник Меглей В.В.)взяла  під контроль підготовку домашніх завдань учнів і вирішили через місяць знов зібратися і проаналізувати результати.У 8-му  класі (кл.керівник Кирчу О.Г) - акцентувалась увага на  деякий спад успішності учнів.Якщо минулого навчального  року в класі було 7 відмінників, тепер лишилось тільки двоє.
 В 9- му класі (кл.керівник Лук’янюк Є.І.)обговорила питання продовження навчання в 10 – му класі та успішного закінчення неповної середньої школи.В 10 – му класі (кл.керівник Божеску М.Д.), де 7 кандидатів на золоту та срібну медаль, треба постійно готуватися до уроків, не пропускати їх, так як багато матеріалу за 10 клас включений до ДПА та ЗНО в випускому класі. В 11 – му класі де класним керівником є Шапка Н.В., була обговорена підготовка учнів до ДПА та ЗНО.Батьки були ознайомлені з положенням про ЗНО та зміни які відбулися в поточному навчальному році.
 В усіх класах виступили директор школи, його заступники, які  зробили підсумок успіхів школи за І півріччя.Тут було про що говорити , адже учні школи здобули 20 призових місць в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, мають певні результати у інших конкурсах. Наприклад:
«Буковинська зіронька»- 2 місце
«Космічні фантазії»   (номінація малюнок)- 2, 3 місце
    (номінація -дерево) – 2 місце
«До чистих джерел» - 3 місце
«Галерея кімнатних рослин» - 3 місце
«Мирний космос» - 3 місце
Директор школи підкреслив основні напрямки роботи педагогічного колективу в ІІ півріччі 2012 – 2013 н.р.
Зазначимо : всі батьківські збори проводилися спільно з учнями, так щоб всі мали змогу подивитися друг-другу у вічі при аналізі різних питань.

Переглядів: 829 | Додав: Vitaliy | Рейтинг: 0.0/0